Lesní pozemky

Obchodní společnost AKC REAL GROUP                       

 

Naše obchodní společnost se zabývá a specializuje na přímý odkup lesů, lesních pozemků, či přímého odkupu dřevní hmoty. Zajistíme i zprostředkování prodeje lesních nemovitostí - pozemků a ploch, nebo zajistíme pronájmem lesů či jejich správu a hospodářské využití. Poskytuje i široké právní a finanční poradenství v oblasti lesních realit. Díky silnému finančnímu zázemí a vyškolenému odbornému personálu je naše obchodní společnost schopna prodat Vaši nemovitost v bezkonkurenčně nejkratším čase za Vaše ceny.

 

 

Důvodem mimořádného úspěchu naší společnosti jsou zejména nadstandardní profesionální služby. Naši aktivní pracovníci procházejí náročným a vysoce propracovaným firemním školícím programem. Díky tomu jsou schopni pomoci zákazníkům s jakýmkoli problémem.

 


 

Vážení přátelé. Máte-li les a nevíte si s ním rady? Naše společnost AKC REAL GROUP s.r.o. Vám nabízí přímý odkup lesa, a to bez starostí. Vykoupíme Váš les a to i s pozemkem. Zajistíme Vám veškerý právní servis a služby související s odkupem a převodem.

  • můžeme dodat úřední odhad ceny
  • zajistíme převod vlastnického práva na příslušném Katastrálním úřadě
  • připrávíme právně kvalifikovanou kupní smlouvu
  • zajistíme vyřízení platby daně z převodu nemovitosti

 

Rychlá cesta

Základní informace

Nabídka služeb

Poptávka

Nabídka

Prodejní cena lesa

Vzory smluv a podání