Základní informace

                Poptávka po lesních plochách                                 Prodej lesa 

 

Tým našich pracovníků je schopen velmi rychle reagovat na požadavky klienta. Naše činnost se neomezuje pouze na  přímý odkup lesů , lesních celků - pozemků, či zprostředkování jejich prodeje třetím osobám, tj. našim bonitním obchodním partnerům. Společnost AKC REAL GROUP s.r.o. je také zaměřena na komerční poradenství a správu lesních celků - lesů, či odkup dřevní hmoty. Považujeme za svou povinnost podílet se na potřebách a požadavcích našich obchodních partnerů a napomoci vyřešit daný problém.

 

 

Jsme společnost, která se zabývá přímým odkupem lesů a lesních celků - pozemků, dřevní hmoty, či zajistíme zprostředkování prodeje.

Lidé, kteří kancelář otevřeli, mají mnohalété zkušenosti s přímým odkupem lesů a lesních celků. Jsou silní na trhu v oblasti komplexního řešení správy lesů, či hospodářského využití lesa - dřevní hmoty. Veškeré druhy poptávek - potřeb našich partnerů, ať už fyzických či právnických osob se nám daří úspěšně dovést do zdárného konce.

 

O společnosti

AKC REAL GROUP s.r.o. poskytuje komplexní služby od poradenství nejen při odkupu lesů, lesních celků, dřevní hmoty, pohledávek a závazků, ale také při výběru pozemku, nákupu a přípravy pozemků přes projekční činnost, financování, inženýrskou činnost až po zhotovení a předání stavby na klíč. U nás najdete vstřícný přístup respektující Vaše jedinečné požadavky od zhotovení projektu až po jeho realizaci. Našim zákazníkům nasloucháme a snažíme se co nejvíce vyhovět jejich individuálním požadavkům. Jsme proto přesvědčeni, že realizujeme představy i těch nejnáročnějších z vás.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte

kontaktovat.