Obchodní a realitní společnost

AKC - REAL GROUP

Vítáme Vás na stránkách naší další obchodní, realitní a developerské činnosti. Preferujeme osobní přístup k našim partnerům a individuální řešení jejich potřeb. Zprostředkujeme právní pomoc v širokém spektru právního řádu jak podnikatelům, tak jednotlivcům při řešení jejich předmětné poptávky. Při své práci klademe velký důraz na profesní etiku a na budování dlouhodobých vztahů s partnery - klienty, založených na vzájemné důvěře a respektu. Uvědomujeme si důležitost správného rozhodnutí ve správnou dobu a snažíme se proto sledovat změny právních předpisů už v průběhu jejich přípravy.

Jsme součástí...  

 

AKC REAL GROUP s.r.o., což je česká společnost, která se mimo jiné specializuje na širokou oblast realit.

Naše realitní kancelář se zabývá zprostředkováním prodeje nemovitostí, pronájmem objektů a jejich správou a samozřejmě poskytuje i široké právní a finanční poradenství v oblasti realit. Díky silnému finančnímu zázemí a vyškolenému odbornému personálu je naše realitní kancelář schopna prodat Vaši nemovitost v bezkonkurenčně nejkratším čase.

Naše realitní kancelář se zabývá a specializuje i na přímý odkup různých realit - nemovitosí jako například:

 

Důvodem mimořádného úspěchu naší kanceláře jsou zejména nadstandardní profesionální služby. Naši aktivní makléři procházejí náročným a vysoce propracovaným firemním školícím programem. Díky tomu jsou schopni pomoci zákazníkům s jakýmkoli problémem.

 

Developerská činnost

Naše obchodní společnost zajišťuje a koordinuje výstavbu, nabídku a prodej nových bytů, rodinných domů i nebytových prostorů, které jsou řešeny ve všech směrech kvalitně a velkoryse. Jsme týmem zkušených profesionálů a ve svém oboru chceme jednoznačně vynikat. Věříme, že je vždy možné dělat věci lépe, snažíme se proto být o krok napřed před svou konkurencí. Proto se nebojíme inovací a neustálého vzdělávání. Svých zákazníků si velmi vážíme a největším vyznamenáním pro nás je, když se k nám rádi vracejí. Využijte našich služeb a sami budete moci naše kvality posoudit.

 

Poskytujeme komplexní služby od poradenství při výběru pozemku, nákupu a přípravy pozemků přes projekční činnost, financování, inženýrskou činnost až po zhotovení a předání stavby na klíč. U nás najdete vstřícný přístup respektující Vaše jedinečné požadavky od zhotovení projektu až po jeho realizaci. Našim zákazníkům nasloucháme a snažíme se co nejvíce vyhovět jejich individuálním požadavkům. Jsme proto přesvědčeni, že realizujeme představy i těch nejnáročnějších z vás.

 

 

 

 

Kdo je developer...

"Označení developer se v České republice objevilo poměrně nedávno a mnoho lidí stále neví, co přesně si pod ním má představit. Většina lidí správně tuší, že označuje společnosti, které mají co do činění s výstavbou budov. Co přesně developerské společnosti nabízí a jak vám mohou být prospěšné k realizaci ekonomické stavby?

Označení developer je odvozeno z anglického slova development, které znamená rozvoj, v tomto konkrétním případě jde o stavební a přípravnou činnost. Developerské společnosti kompletně zajišťují realizaci velkých stavebních projektů. Některé jsou výsledkem objednávky klienta. Jiné jsou stavěny jako investice s plánem budoucího prodeje celého komplexu (takto jsou stavěna například některá obchodní centra) nebo prodeje bytových jednotek (takto vznikají například některá satelitní městečka či celé obytné čtvrti).

 

Rodinné domy

Pro konečného zákazníka má využití služeb developera nesporné výhody. Pokud potřebujete dům či byt, stačí najít vhodný plánovaný, právě probíhající či již dokončený stavební projekt a podle svých představ vybrat ideální dům či byt. O všechno potřebné se postará developer a vy tak dostanete hotovou stavbu do užívání, aniž byste ztráceli čas při plánování a ekonomické realizaci stavby.

Pokud má zákazník zájem o byt či dům, musí se spokojit s aktuální nabídkou stavebních projektů. V případě ekonomické stavby komerčních objektů a větších zakázek je situace jiná. Stavební společnosti nabízejí pro takovéto případy developerské projekty se širokou nabídkou služeb, které zajistí realizaci celého projektu přesně tak, jak zákazník požaduje. Kvalitní developer pokryje celou škálu potřebných služeb, od vyhledání vhodného pozemku, přes zajištění stavebních a dalších povolení po doporučení vhodného způsobu financování projektu.

Kvalitním developerem nemusí nutně být obrovská stavební. Developer je zejména zprostředkovatel a koordinátor dodávaných služeb, a i v případě velkých stavebních společností tyto firmy využívají subdodávky od dalších firem působících v odvětví."

 

Nejčastější služby poskytované developerskými společnostmi obecně

  • vyhledání vhodného pozemku pro Váš projekt
  • zajištění změn v územním plánu
  • zajištění stavebního povolení
  • příprava projektu, vytvoření projektové dokumentace
  • výběr subdodavatelů formou výběrových řízení
  • stavební dozor
  • zajištění ekonomického financování
  • zajištění kolaudace
  • zajištění právních služeb
  • zajištění marketingového průzkumu

 

 

Development

 

Společnost AKC REAL GROUP s.r.o. neustále zkvalitňuje své služby. Důkazem je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří využívají naše služby s veškerým komfortem. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.

 

 

Projektování a inženýrská činnost

Využijte služby našich partnerských projektantů i zkušeného architekta. Zajistíme Vám zhotovení kompletního projektu od vizualizované studie přes projektovou dokumentaci pro územní řízení až po ohlášení stavby nebo vyřízení stavebního povolení. Rádi Vám vymyslíme projekt přesně podle Vašich představ. Nechejte realizaci na nás, jistě nebudete litovat!

Stavební práce

Zajišťujeme koordinaci výstavby rodinných domů, bytových domů i kancelářských budov. Činnost začínáme na základě stavebního povolení nebo vydaného souhlasu. Při výstavbě je přítomen geodet a odborný stavbyvedoucí, kteří dohlíží na chod a kvalitu odvedených prací. Dům Vám můžeme předat buď v hrubé stavbě, nebo k nastěhování.

 

 

 

Naše společnost spolupracuje s odbornými finančními specialisty, kteří nabízí služby v oblasti zprostředkování hypoték a úvěrů určených k financování bydlení. Tito odborníci řeší všechny typy hypoték, úvěry ze stavebního spoření, jsou schopni zajistit zprostředkování provedení refinancování současných úvěrů, i variabilní hypotéky. Vybraní specialisté nabízí zprostředkování zvýhodněných podmínek při získání hypotečního úvěru, přičemž spolupracují se všemi bankami. S těmito specialisty vyřídíte vše na jednom místě. Odborní finanční specialisté poskytnou klientům individuální servis po celou dobu trvání hypotéky, včetně pojištění a právních služeb.