... zajistí společnost

AKC REAL GROUP

Vítáme Vás na stránkách naší obchodní společnosti. Preferujeme osobní přístup k našim partnerům a individuální řešení jejich potřeb. Zajistíme právní pomoc v širokém spektru právního řádu jak podnikatelům, tak jednotlivcům při řešení jejich předmětné poptávky. Při své práci klademe velký důraz na profesní etiku a na budování dlouhodobých vztahů s partnery - klienty, založených na vzájemné důvěře a respektu. Uvědomujeme si důležitost správného rozhodnutí ve správnou dobu a snažíme se proto sledovat změny právních předpisů už v průběhu jejich přípravy.

Jsme součástí...  

 

AKC REAL GROUP s.r.o. je česká společnost, která se specializuje na širokou oblast lesů - lesních pozemků.

Naše společnost se zabývá odkupem lesů - lesních pozemků, či přímo odkupem dřevní hmoty. Zajistíme i zprostředkování prodeje lesních nemovitostí - pozemků a ploch, nebo zajistíme pronájmem lesů či jejich správu a hospodářské využití. Poskytuje i široké právní a finanční poradenství v oblasti lesních realit. Díky silnému finančnímu zázemí a vyškolenému odbornému personálu je naše společnost schopna prodat Vaši nemovitost v bezkonkurenčně nejkratším čase za Vaše ceny.

 

Důvodem mimořádného úspěchu naší společnosti jsou zejména nadstandardní profesionální služby. Naši aktivní pracovníci procházejí náročným a vysoce propracovaným firemním školícím programem. Díky tomu jsou schopni pomoci zákazníkům s jakýmkoli problémem.


 

Poptávka po lesních plochách                         Prodej lesa

 

Tým našich pracovníků je schopen velmi rychle reagovat na požadavky klienta. Naše činnost se neomezuje pouze na přímý odkup lesů, lesních celků - pozemků, či zprostředkování jejich prodeje třetím osobám, tj. našim bonitním obchodním partnerům. Společnost AKC REAL GROUP s.r.o. je také zaměřena na komerční poradenství a správu lesních celků - lesů, či odkup dřevní hmoty. Považujeme za svou povinnost podílet se na potřebách a požadavcích našich obchodních partnerů a napomoci vyřešit daný problém.

 

 

Jsme společnost, která se zabývá přímým odkupem lesů a lesních celků - pozemků, dřevní hmoty, či zajistíme zprostředkování prodeje.

 

Lidé, kteří kancelář otevřeli, mají mnohalété zkušenosti s přímým odkupem lesů a lesních celků. Jsou silní na trhu v oblasti komplexního řešení správy lesů, či hospodářského využití lesa - dřevní hmoty. Veškeré druhy poptávek - potřeb našich partnerů, ať už fyzických či právnických osob se nám daří úspěšně dovést do zdárného konce. 

Společnost

 

AKC REAL GROUP s.r.o. poskytuje komplexní služby od poradenství nejen při odkupu lesů, lesních celků, dřevní hmoty, pohledávek a závazků, ale také při výběru pozemku, nákupu a přípravy pozemků přes projekční činnost, financování, inženýrskou činnost až po zhotovení a předání stavby na klíč. U nás najdete vstřícný přístup respektující Vaše jedinečné požadavky od zhotovení projektu až po jeho realizaci. Našim zákazníkům nasloucháme a snažíme se co nejvíce vyhovět jejich individuálním požadavkům. Jsme proto přesvědčeni, že realizujeme představy i těch nejnáročnějších z vás.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte

kontaktovat.

 

 

  

 

Aktuality

Ceny bytů a domů v ČR od roku 2008 klesly o 9,1 procent

27.03.2013 12:57
Ceny bytů a rodinných domů v Česku klesly od roku 2008, kdy dosáhly svého vrcholu, do loňska o...
<< 1 | 2

Finance

Jak ovlivní vstup do manželství majetkové poměry

17.09.2013 07:42
Láska, jak je známo, nasazuje růžové brýle. Ve fázi zamilovanosti člověk nepomýšlí na to, že bílé svatební šaty s sebou nesou i výraznou změnu ve finančním zázemí členů rodiny. Pokud by později došlo k rozpadu manželského svazku, mohou nastat problémy, na které byste v časech předsvatebních ani...

Daň z převodu nemovitostí zaplatí od ledna kupující

03.09.2013 08:10
Po 1. lednu příštího roku o něco klesnou ceny nemovitostí na trhu. Alespoň opticky. Důvodem je přesun povinnosti placení daně z převodu z prodávajícího na kupujícího. Dnes platí daň z převodu nemovitosti, která činí 4 procenta, prodávající a kupující je ručitelem daně. Podle...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>